Chinese
Eesti
English
Uudised ja sündmused »

Välisminister Kaljurand avaldas Belgiale kaastunnet

23.03.2016

22. Märts 2016 - 15:12

Välisminister Marina Kaljurand avaldas kaastunnet Brüsseli terrorirünnakute ohvrite lähedastele ning kogu Belgia rahvale. „Tunnen südamest kaasa hukkunute lähedastele ning soovin kannatanutele kiiret paranemist,“ ütles Kaljurand.

„Mõistan hukka tänased ohvriterohked terrorirünnakud Brüsselis. See kuritegu oli jõhker rünnak kõige inimliku vastu. Ma usun ja loodan, et Belgia võimud suudavad olukorra kiiresti kontrolli alla võtta. Terrorism ei ole kunagi olnud meile lähemal kui praegu. Rahvusvaheline kogukond peab jätkama järjekindlat tegevust selle nimel, et säärased tragöödiad ei korduks,“ lisas välisminister.

Välisminister kinnitas, et välisministeerium töötab praegu selle nimel, et välja selgitada, kas meie kodanikega Brüsselis on kõik korras ning soovitas kõigil jälgida Belgia ametivõimude juhiseid.

Välisministeerium soovitab Brüsselis viibivatel eestlastel anda endast teada Eesti saatkonna konsulile Brüsselis aadressil konsulbru@mfa.ee,  telefonil +322 779 0755 või välisministeeriumi Veebikonsulile www.fb.com/veebikonsul

TopBack

© Eesti Suursaatkond Pekingis TEL. (86 10) 8531 6700, E-MAIL: embassy.beijing@mfa.ee